Wsparcie techniczne

Pamiętaj, aby do naszych urządzeń instalować tylko sterowniki pochodzące od producenta Konica Minolta. Upewnij się, że wybrałeś swój model urządzenia i odpowiedni system operacyjny. Najczęstrze problemy z wiązane z brakiem pewnych funkcji lub niepoprawnym wydrukiem są spowodowane instalacją złych sterowników.  Jeśli masz problemy z instalacją lub konfiguracją swojego urządzenia skontaktuj się znami – pożemy zrobić to zdalnie.

Problem ze skanowaniem?
Skaner w naszych urządzeniach nie działa jak skaner w drukarkach dedykowanych do domowego użytku. Jest kilka możliwości konfiguracji skanowania, najpopularniejsze z nich to wysyłanie skanów na adres mailowy i skanowanie do folderu (SMB). W obu przypadkach należy odpowiednio skonfigurować urządzenie, a w przypadku skanowania do katalogu na komputerze konieczna jest zmiana ustawień sieciowych (zwłaszcza w windows 10).

Skąd wziąść sterowniki i dokumentację? 
Zapraszamy do Centrum Pobierania Konica Minolta – prosta w obsłudze wyszukiwarka pomoże znaleźć potrzebne pliki:

KILKA SŁÓW O NAS:

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Konica Minolta, a nasz status partnerstwa stawia nas w czołówce firm zajmujących się drukiem w firmach. Obsługujemy zarówno małe biura jak i duże korporacje, w tym hale produkcyjne. Nowi klienci stopniowo wymieniają swoją flotę maszyn na wynajem w naszej firmie, co świadczy o najwyższej jakości naszych usług.

Copyright © WAJPOL