PRZEDSTAWIAMY WORKPLACE HUB

Workplace Hub to kompletne rozwiązanie, które łączy w sobie sprzęt, oprogramowanie i pełen zestaw usług. Musisz tylko wybrać wymagany poziom wsparcia, serwisu i bezpieczeństwa.

Workplace Hub tworzy infrastrukturę na przyszłość, zwiększając możliwości Twojej aktualnej technologii. Wykorzystaj go, aby wesprzeć całość lub część swoich możliwości operacyjnych rozwiązaniem, które rozwija się wraz z Tobą, dzięki czemu możesz zapomnieć o teraźniejszości swojego IT oraz skupić się na rozwijaniu swojej działalności z myślą o przyszłości.

Konica Minolta Workplace Hub

Inteligentne urządzenie zastępujące serwer w firmie

Systemy informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw są często świadczone przez wielu dostawców. Oznacza to, że Twój obecny system może przestać działać w dowolnym punkcie łańcucha, narażając przy tym całą firmę na ataki. Jeśli coś pójdzie nie tak, tracisz czas. Rozwiązanie problemów z różnymi pośrednikami na różnych warunkach oznacza, że nie możesz przewidzieć kosztów. Dlatego odpowiedzią jest WorkplaceHub, który integruje wszystkie systemy IT w jedną platformę. To działa na korzyść Twojej firmy. Tworzy solidną i niezawodną infrastrukturę, o której można zapomnieć, aby skupić się na zadaniach zwiększających wartość dodaną firmy. Jest to centralny wirtualny dział IT, który wspiera Twoją firmę, jednocześnie pomagając Ci zarządzać codziennymi kosztami. Bezpieczeństwo i wyrafinowanie informatyczne rzadko spotykane w małych i średnich firmach. Pierwszy krok kierunku przyszłości pracy.

KILKA SŁÓW O NAS:

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Konica Minolta, a nasz status partnerstwa stawia nas w czołówce firm zajmujących się drukiem w firmach. Obsługujemy zarówno małe biura jak i duże korporacje, w tym hale produkcyjne. Nowi klienci stopniowo wymieniają swoją flotę maszyn na wynajem w naszej firmie, co świadczy o najwyższej jakości naszych usług.

Copyright © WAJPOL